Kiralık İskele

Kiralık İskele

Kiralık iskele, inşaat ve çeşitli endüstri sektörlerinde sıkça ihtiyaç duyulan iskele kalıp malzemelerinin belli bir ücret karşılığı temin edilmesi hizmetidir.

Kiralık İskele M2 Fiyatları

Kiralık iskele m2 fiyatları talep edilen iskelenin özellikleri ve  kiralama süresine göre değişkenlik gösterir.

İskele kiralama fiyatları aylık olabileceği gibi isteğe göre günlük ve haftalık olarakta hesaplanmaktadır. Uygun fiyatlarla iskele kiralama hizmetimizden yararlanmak için  bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kiralık İskele

Kiralık İskele Ankara

Kiralık iskele Ankara piyasasında Evgen İskele ve Kalıp Sistemleri olarak farklı tip ve özellikteki iskele çeşitlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Kiralık iskele hizmetimizden ekonomik şekilde faydalanan müşterilerimiz firmamıza tereddütsüz referans olmaya devam ediyor.

Kiralık Tekerlekli İskele Fiyatları

Kiralık tekerlekli iskele fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Kiralık Cephe İskelesi

Kiralık cephe iskelesi sıva, alçı, mantolama, cephe giydirme ve diğer inşaat işlerinizde ekonomik bir çözüm ortağıdır. Farklı tiplerde güvenlikli dış cephe iskelesi çeşitlerimizi hazır stoktan uygun fiyatlar siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Kiralık Kalıp Altı İskele

Kiralık kalıp altı iskele inşaat betonarme imalatlarında döşeme ve kiriş sisteminde  kullanılan malzemeler bütünüdür.

Farklı ölçü ve yük çeşidine göre çeşitli kiralık kalıp altı iskele çesitlerimiz stoklarımızda bulunmaktadır.projenize uygun kalıp altı iskele için bize ulaşınız.